Užklausa (0)

Apie mus

 

 

 

„BELL“ ĮMONĖ YRA PRIPAŽINTA SPALVOTOSIOS KOSMETIKOS GAMINTOJA IR PLATINTOJA. GALIME PASIGIRTI GAMINIAIS, ATITINKANČIAIS PASAULINIO LYGIO STANDARTUS.

   Jau trisdešimt metų esame vieni populiariausių Lenkijos kosmetikos, parduodamos vietos rinkoje, gamintojai. Mūsų gaminiai sėkmingai parduodami keliasdešimtyje tiek Rytų ir Vidurio, tiek ir Vakarų Europos šalių. Savo gaminius parduodame šiose reikliose ir didelės konkurencijos šalyse: Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Italijoje, Graikijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Slovakijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, Islandijoje, Pakistane, Azerbaidžane, Pietų Afrikos Respublikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Neseniai „Bell“ gaminių vartotojų sąrašą papildė Singapūras, Honkongas ir Estija, o taip pat Marokas, Iranas ir Taivanas.

   Dėl naujausių techninių sprendimų ir technologijų galime nuolat tobulinti savo kosmetikos gaminių kokybę. Turime savo bandymų laboratoriją, kurioje specialistai rūpinasi ne tik tuo, kad kosmetika gražintų, bet ir saugotų kūną. Mikrobiologijos laboratorijoje atliekama gaminių, skirtų mūsų vartotojoms, kokybės analizė. Atkreipkite dėmesį į tai, kad mes patys kuriame ir gaminame savo gaminių pakuotes.

   Aukšta mūsų gaminių kokybė ir prieinama jų kaina leidžia mums konkuruoti su užsienio gamintojais.
Esame įsitikinę, kad siūlomas nuolat atnaujinamas įmonės „Bell“ gaminių asortimentas sulauks net pačių reikliausių mūsų klienčių pripažinimo.

 
smart foreash